Razem z EZVIZ podaruj bliskim bezpieczny dom na Święta
4 mins read

Razem z EZVIZ podaruj bliskim bezpieczny dom na Święta

Święta Bożego Narodzenia to przede wszystkim czas radości i czas spędzony z rodziną i bliskimi. Polacy co roku wyjeżdżają z domów, aby cieszyć się świąteczną atmosferą z najbliższymi albo odpocząć w odległym zaciszu i rozkoszować się zimowymi widokami. Niestety, kilkudniowy wyjazd często wiąże się również ze zwiększonym ryzykiem wystąpienia włamania z kradzieżą. Dlatego ważne jest, aby z wyprzedzeniem pomyśleć o bezpieczeństwie swojego domu i rozważyć zakup sprzętu, który zapewni nam spokój ducha w czasie świąt.

Ubiegłoroczne statystyki pokazują, że chęć spędzenia Świąt poza domem rosła z każdym rokiem o ok. 25 proc. Skąd takie zainteresowanie podróżami w tym okresie? Niewątpliwie jest to recepta Polaków na ucieczkę od przedświątecznej gorączki zakupów i obowiązków domowych na rzecz  odpoczynku z bliskimi w pięknej scenerii. Serwisy rezerwacyjne już na początku listopada informowały o dużym zainteresowaniu świątecznymi wyjazdami, a w szczególności w góry – dotyczyło ich aż 8 na 10 wyników wyszukiwania. Świadczą o tym również informacje, które udostępniła Tatrzańska Izba Gospodarcza – w popularnych obiektach jest już zarezerwowane 60 proc. miejsc. Jeśli chodzi o terminy, to dotyczą one nie tylko Gwiazdki, ale również Sylwestra.

Aby zawczasu zabezpieczyć swoją nieruchomość, warto rozważyć zakup odpowiednich urządzeń, które pozwolą nam zachować spokój ducha. Taki sprzęt może również świetnie sprawdzić się jako prezent świąteczny pod choinkę dla bliskich nam osób.

EZVIZ B1 – zestaw czujników alarmowych

Zestaw zawierający główną centralę, czujniki do okien i do drzwi, inteligentny przycisk, a także czujnik ruchu. Główne funkcje urządzeń obejmują zdalne zarządzanie, wysyłanie powiadomień, wykrywanie ruchu oraz sterowanie innymi urządzeniami. Dzięki czteroczęściowemu zestawowi czujników domowych EZVIZ, będziesz na bieżąco powiadamiany o wszystkich aktywnościach w domu podczas Twojej nieobecności. To kompleksowe rozwiązanie uwalnia Cię od stresu związanego np. z włamaniem do domu. Osoby starsze i dzieci czy sąsiad zaglądający do naszego domu, aby podlać rośliny może wysłać nam prośbę o pomoc za pomocą zaledwie jednego kliknięcia!! Zestaw możesz zakupić na stronie Allegro.

EZVIZ BC1C 2K+ – zewnętrzna kamera na baterie

BC1C to w pełni bezprzewodowa kamera akumulatorowa, która zapewnia wszechstronną ochronę domu – nawet przez 210 dni na jednym ładowaniu. Kamerę można szybko zamontować w dowolnym miejscu, a dzięki flagowym funkcjonalnościom EZVIZ, tj. kolorowy tryb nocny, tryb rozmowy czy aktywna ochrona czuć się komfortowo we własnych czterech kątach. Zintegrowany czujnik PIR i algorytm wykrywania ludzkiej sylwetki czynią kamerę BC1C wystarczająco inteligentną, by odróżnić ludzi od innych ruchomych obiektów, zapewniając bezpieczeństwo i jednocześnie ograniczając liczbę niepotrzebnych powiadomień. Zobacz i usłysz co dzieje się podczas Twojej nieobecności, a nawet porozmawiaj z gośćmi – wystarczy nacisnąć przycisk w aplikacji EZVIZ! Kamerę BC1C możesz zakupić na stronie Allegro.

EZVIZ C6W 2K – wewnętrzna kamera obrotowa

Elegancka i wszechstronna kamera C6W to wszystko, czego potrzebujesz do ochrony dużego domu. Rejestruje ona obraz w rozdzielczości 2K i automatycznie śledzi ruch wykorzystując zbliżenie 4x przy jednoczesnym zachowaniu wyrazistych szczegółów, aby nic nie umknęło Twojej uwadze. Pole widzenia 360 stopni zapewnia wyraźny obraz całego monitorowanego obszaru. W aplikacji istnieje dodatkowa opcja śledzenia ruchu ludzkiej sylwetki. EZVIZ C6W wykorzystuje technologię True-WDR opartą na czujnikach, aby wyeliminować błędy prześwietlenia lub niedoświetlenia scen o wysokim kontraście – w efekcie ta niewielkich rozmiarów kamera dostarcza równomiernie naświetlony obraz niezależnie od pory dnia. Co więcej urządzenie przełącza się inteligentnie z trybu dziennego na nocny, dzięki czemu masz pewność, że Twój dobytek jest chroniony przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Kamerę EZVIZ C6W możesz zakupić na stronie Allegro.

Koniec roku to czas, kiedy każdy z nas chce odetchnąć i cieszyć się nadchodzącymi celebracjami. Upoważnione służby i media już teraz alarmują, aby odpowiednio zabezpieczyć dom i zadbać o ochronę cennych przedmiotów na czas wyjazdów świątecznych. Podaruj sobie i bliskim bezpieczny dom i ciesz się magią Świąt!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *